Salongsbord

796919

BORD, omkring mitten av 1900-talet, mörkbetsad mahogny, ovalt, en låda i sargen, centralben med 3-delad fot, höjd ca 86, 93x62 cm

Bruksslitage, instabila ben,

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Salongsbord

Budhistorik

2020-08-07 kl 14:44
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.