Rölakan av Ingegerd Silow

796917

INGEGERD SILOW, rölakansmatta, samtida, gul botten, dekor i bruna, gröna, rosa och vita toner, signerad IS, 227x196

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Smärre slitage

Mattor/Textilier, Moderna mattor

Hylla 12

Rölakan av Ingegerd Silow

Budhistorik (16 bud)
6123793
3 200
6123792
6123791
2 600
6123768
2 400
6122529

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.