Bordslampa sent 1800-tal

796916

BORDSLAMPA, sent 1800-tal, omgjord, mässingsdetaljer samt handmålat porslin, höjd 30 cm exkl lampsockel

Smärre slitage, SAV garanterar inte funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa sent 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
6122870
6113318
6122869
6113318
6122868
750

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.