Göran Malmwall matbord

Föregående | Översikt | Nästa

796915

GÖRAN MALMVALL, matbord, Svensk Fur, Karl Andersson & sönder, 1900-talets mitt, sportstugemöbel, furu, räfflade sidstycken, höjd ca 72,5, 130-79 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Matbord

Rum 10

796915 - Göran Malmwall matbord
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Göran Malmwall matbord

Budhistorik (5 bud)
6112471
500
6112470
450
6112468
6112467
6112465

2 dagar kvar
Avslutas 2020-08-07
19:12   (20:12 )
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.