Fåtölj

796885

FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft av Emma karaktär, stoppad och med textil klädsel, svänga ben i betsat trä, sitthöjd ca 40 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtölj

Budhistorik (11 bud)
6100908
850
6111467
6100908
750
6111466
700
6100908
650

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.