Byrå

796862

BYRÅ, 1900-talets mitt, 2 lådor, fanér i mahogny, beslag och handtag i mässing, skiva i kolmårdsmarmor, höjd ca 68 samt 62x34 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Byrå

Budhistorik (7 bud)
6111295
600
6111320
550
6111295
500
6111317
450
6111295

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.