Ljusstakar empire

796859

LJUSSTAKAR, ett par, empire, Frankrike,brännförgylld brons, fotplatta med bladstav, fasetterade pelare, roulettedekor, lösa manschetter, höjd 29,5 cm

Skador: Slitage, en manschett något litet bucklig

Metall

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Ljusstakar empire

Budhistorik (13 bud)
6115466
6 400
6115465
6 200
6115464
6 000
6115463
5 800
6111688
5 600

Slutpris SEK:
6 400
658 EUR, 749 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.