Trappstege

796710

TRAPPSTEGE, 1900-talets mitt, höjd utfälld, ca 135 cm

Färgfläckar, bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse

Hylla 1

Trappstege

Budhistorik (8 bud)
6108523
600
6108666
600
6108523
550
6108292
500
6106586
450

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.