Curt Viberg oljemålning

796709

CURT VIBERG (1908-1969): "Laisan Tärnaby", signerad, olja på pannå, ca 33x72 cm

Fack 50

Curt Viberg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
6105869
900
6105868
850
6105867
6105866
750
6105865
700

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.