Serveringsvagn

796616

SERVERINGSVAGN, 1960/70-tal, 3 plan, stomme i mässing, glasade plan, handtag i trä, höjd ca 82 samt 60x40 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse, Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Serveringsvagn

Budhistorik (7 bud)
6108965
1 300
6108964
6108961
6108605
6105913
600

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.