Carl Einar Borgström skulptur

796560

CARL EINAR BORGSTRÖM (1914-1981): Sittande flicka, signerad CEB, patinerad metall, höjd 14 cm inklusive träsockel

Slitage

Konst, Skulpturer

Monter 13

Carl Einar Borgström skulptur

Budhistorik (5 bud)
6108989
650
6106660
600
6097658
550
6097271
500
6097109

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.