Arkivskåp

796554

ARKIVSKÅP, 1900-talets andra hälft, 27 smålådor, betsad ekfanér, höjd ca 139 samt 77x40 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 15

Arkivskåp

Budhistorik (31 bud)
6108943
3 400
6108937
3 200
6108940
6108937
2 800
6108939
2 600

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.