Bänk i teak

796523

BÄNK, teak och teakfanér,1900-talets andra hälft, höjd ca 33, 200x48 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Bänk i teak

Budhistorik (21 bud)
6109025
6109027
2 800
6109025
2 600
6109022
2 400
6108508

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.