Fotpall 1900-talets första hälft

796459

FOTPALL, chippendale, 1900-talets första hälft, skuren dekor, fast stoppad sits med senare klädsel, höjd ca 30 cm

Smärre repor

Möbler, Övriga möbler

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (16 bud)
6114503
6114502
6114498
6114498
900
6114496
850

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.