Fat 1 par Japan

796407

FAT, 1 par, Japan, 1900-talets första hälft, dekor med figurer, diameter ca 38 cm

Smärre repor

Orientaliskt, Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Fat 1 par Japan

Budhistorik (5 bud)
6112990
6112989
450
6112517
6111399
6103578

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.