Stolar 6 st barockstil

796400

STOLAR, 6 st, barockstil, 1900-talets första hälft, skuren dekor, lös stoppad sits, sitthöjd ca 50 cm

Smärre slitage, en stol något instabil

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Stolar 6 st barockstil

Budhistorik (5 bud)
6111732
6111731
500
6110560
6103577
6103552

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.