Stolar 4 st senempire

796394

STOLAR, 4 st, senempire, 1800-tal, vitlackerade, fast stoppad sits, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, vissa dekorelement saknas

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Stolar 4 st senempire

Budhistorik (4 bud)

6111380
6111377
550
6110558
6099816

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.