Bord Box Design

796343

ANN MORSING & BEBAN NORD, bord, 1 par, Box Design, samtida, kromad och vitlackerad metall, pelarfot, vågig sarg, inpressad märkning, höjd ca 65, diameter 40 cm

Brukslitage, ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 13

Bord Box Design

Budhistorik (3 bud)

6123271
6121798
6109837

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.