Bord Box Design

796341

ANN MORSING & BEBAN NORD, bord, 1 par, Box Design, samtida, kromad och vitlackerad metall, pelarfot, vågig sarg, inpressad märkning, höjd ca 65, diameter 40 cm

Brukslitage, ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Bord Box Design

Budhistorik (2 bud)

6122031
6121251

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.