Karmstolar 1900-talets första hälft

796088

KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, målade, skuren dekor, fast stoppad sits, sitthöjd ca 41 cm

Färgbortfall, en sits med skadad stoppning, armlän med smutsad klädsel, repor och märken

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (6 bud)
6111819
6111818
6111816
6111734
6111733

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.