Bord "Superellips" Fritz Hansen

796043

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", bord, Fritz Hansen, Danmark, etikettmärkt, spännben av förkromad metall, höjd ca 63, 90x90 cm

Mindre fanerskada, smärre repor och märken

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Linnégatan 21, Norrköping

Bord

Budhistorik (8 bud)
6109052
6109051
900
6108511
700
6107653
650
6096255
600

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.