Bokhylla

795949

IKEA, "Ekolsund", bokhylla, Ikeas 1700-talsserie, gustaviansk stil, laserad, brännmärkt, höjd ca 223, 100x28 cm

Skador: Smärre slitage

Möbler, Hyllor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Bokhylla

Budhistorik (13 bud)
6109762
5 200
6109186
5 000
6109761
5 000
6109186
4 800
6109468
4 600

Slutpris SEK:
5 200
535 EUR, 609 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.