Lena Linderholm

795738

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Figurkomposition, signerad Lena A Linderholm, 10/149, färglitografi, ca 32x24 cm

Fack 52

Lena Linderholm

Budhistorik (15 bud)
6118026
6118161
950
6118026
900
6118159
850
6118026

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.