Emilia Linderholm

795678

EMILIA LINDERHOLM (född 1976): Figurscen, signerad Emilia Linderholm, 2/50, färglitografi, ca 31x24 cm

Rum 5

Emilia Linderholm

Budhistorik (17 bud)
6108084
6104092
6108082
950
6104092
900
6108080
850

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.