Ed Finnell fotografi föreställande David Bowie

795203

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), David Bowie som "The Thin White Duke", Los Angeles, 9 Februari 1976, "Station to Station Tour'', signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, c-print, bladstorlek ca 50,5x40,5 cm
Skador: Oramat

Fotografi

Budhistorik (23 bud)
6111455
1 900
6111488
1 800
6111455
1 700
6111468
1 600
6111455

Slutpris SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.