Ed Finnell fotografi föreställande Bob Dylan

795196

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Bob Dylan & Levon Helm, "Blood on the Tracks Tour", Los Angeles, 14 Februari 1974, signerad Ed Finnell, 3/50, analogt handtryckt fotografi, ca 50,8x40,6 cm
Skador: Oramad

Oramat blad

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (8 bud)
6106538
650
6106537
600
6106536
550
6106534
500
6106532
450

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.