Harry Waldow olja på duk

794167

HARRY WALDOW (1887-1969), komposition med man som spelar harpa, olja på duk, signerad, ca 44x60 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Harry Waldow olja på duk

Budhistorik (2 bud)

6109587
6109063

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.