Armas Hutri skulptur

793927

ARMAS HUTRI (1922-2015): Sittande modell, signerad samt daterad -56, bronsskulptur, höjd ca 45 cm

Konst, Skulpturer

Södra kajen 14, Helsingfors

Armas Hutri skulptur

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
6127364
700
6127359
500
6127358
240
6127347
220
6124278
200

Slutpris EUR:
700
6 783 SEK, 836 USD
Utropspris EUR: