Albert Edelfelt etsning

793926

ALBERT EDELFELT (1854-1905): "Gata i Goslar, Harz", i plåten signerad samt daterad 1902, etsning, 12x8,5 cm

Litteratur: Hintze nr 65

Södra kajen 14, Helsingfors

Albert Edelfelt etsning

Budhistorik (10 bud)
Bud EUR
6126972
150
6126969
140
6124769
130
6124768
120
6124767
100

Slutpris EUR:
150
1 453 SEK, 179 USD
Utropspris EUR: