1759 - Köksvagn 1930-tal

Föregående | Översikt | Nästa

792913

KÖKSVAGN, funkis, förkromat stål, galvaniserat järn, lackerat / laminatbelagt trä, lättmetall, gummihjul, överdel med 15 lådor, underhylla, 1930-tal, höjd ca 90, 85 x 53 cm

PROVENIENS: Axelvolds lanthushållsskola

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Gården

792913 - 1759 - Köksvagn 1930-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1759 - Köksvagn 1930-tal

Budhistorik (6 bud)
6101344
600
6096102
550
6085532
500
6085532
6090806

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.