1760 - Barockskåp

Föregående | Översikt | Nästa

792912

SKÅP, barock, ek med intarsia i form av kompassrosor på dörrarna, underdel med 2+2 lådor, mässingsbeslag, 1700-tal, höjd ca 198, 119 x 46 cm

Ålders- och bruksrelaterat slitage, senare renoveratm torrsprickor, smärre skador

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

792912 - 1760 - Barockskåp
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1760 - Barockskåp

Budhistorik (16 bud)
6102989
6084568
6102988
6084568
950
6100512
900

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.