Ljusstakar 1 par

792317

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Ceson, Göteborg, 1972, signerade PoB, hamrad yta, diameter 6,5 cm, höjd 10,5 cm, vikt 268 gram.

Bruksslitage, gravyr, något skeva i formen.

Silver

Geijersgatan 14, Göteborg

Ljusstakar 1 par

Budhistorik (1 bud)

6122515
2020-08-07 11:22:33

2020-08-07 kl 19:18
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.