Skåp Kina

Föregående | Översikt | Nästa

792315

SKÅP, Kina, 1800/1900-tal, lövträ, lådor samt skåpsdörrar, bredd 91 cm, djup 40 cm, höjd 102 cm. .

Låset går ej att öppna. Lagninagr, slitage.

Möbler, Skåp, byråer, Orientaliskt

Geijersgatan 14, Göteborg

792315 - Skåp Kina
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Skåp Kina

Budhistorik (4 bud)

6116320
950
6116282
700
6114234
650
6113622
600

2 dagar kvar
Avslutas 2020-08-07
19:39   (20:39 )
AKTUELLT BUD SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.