Maria med Jesusbarnet

791836

SKULPTUR, skuret trä, troligen tidigt 1900-tal, bemålad. Maria med Jesusbarnet, höjd 31,5 + 14 cm

Små skador

Konst, Skulpturer

Södra kajen 14, Helsingfors

Maria med Jesusbarnet

Budhistorik (16 bud)
Bud EUR
6127123
120
6127038
110
6127122
100
6127038
95
6127119
90

Slutpris EUR:
120
1 178 SEK, 145 USD
Utropspris EUR:
150