672 - Verandamöbler bambu

Föregående | Översikt | Nästa

791017

SOFFA och SOFFBORD, bambu, lösa plymåer med textilklädsel, bordet med skiva i vattrat glas, omkring 1900-talets mitt, soffans längd ca 130, sitthöjd 35 cm, bord höjd ca 58, 102 x 65 cm

Bruksslitage, smärre skador

Diverse, Gamla kassan, Gården, Möbler, Möbler

791017 - 672 - Verandamöbler bambu
Din e-postadress

Fråga
Skicka
672 - Verandamöbler bambu

Budhistorik (22 bud)
6136320
2 400
6114554
6095987
6095987
1 600
6095700

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:
1 800

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.