1756 - Kamin

790996

KAMIN, gjutjärn, märkt Gjuteribolaget Landskrona, modell no 960, 1800-tal, höjd ca 158 cm

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Gården

1756 - Kamin

Budhistorik (37 bud)
0
6 400
6163370
6 400
6162811
6 200
6162811
5 600
6130788
5 400

Slutpris SEK:
6 400
660 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:
3 500