1753 - Bord

Föregående | Översikt | Nästa

790984

BORD, 5 delar, bestående av matbord i renässansstil, ek, litet bord med låda i sengustaviansk stil, litet bord i björk, satsbord (3 st), betsad mahogny med mässingslister, samt barockskrin på senare underrede

Slitage, skador

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Gården

790984 - 1753 - Bord
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1753 - Bord

Budhistorik (2 bud)

6118762
6084546

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.