1745 - Snickarbänk

Föregående | Översikt | Nästa

790926

SNICKARBÄNK, massiv furu, tidigt 1900-tal, höjd ca 83, 242 x 96 cm

Bruksslitagem någon skada

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Gården

790926 - 1745 - Snickarbänk
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1745 - Snickarbänk

Budhistorik (4 bud)

6104010
450
6092896
6087619
6084618

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.