1741 - Toiletteskänk med uppsats

Föregående | Översikt | Nästa

790908

TOILETTESKÄNK, betsad mahogny och marmor, tidigt 1900-tal, höjd ca 100 x 50 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Gården, Diverse

790908 - 1741 - Toiletteskänk med uppsats
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
6109443
500
6089232
450
6088564
6088285
6084542

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.