1736 - Staffli ca 1900

Föregående | Översikt | Nästa

790881

STAFFLI, massiv ek, justerbart, tidigt 1900-tal, höjd ca 220 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Gården, Diverse

790881 - 1736 - Staffli ca 1900
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1736 - Staffli ca 1900

Budhistorik (13 bud)
6095992
900
6096580
850
6095992
6094669
750
6089188
700

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.