1732 - Planteringskärl/jardinerer

790833

PLANTERINGSKÄRL / JARDINERER, 3 st, mässing på 3 fötter, tidigt 1900-tal, höjd ca 28, 52 x 31 cm

Slitage, bucklor

Diverse, Trädgård, Gamla kassan, Gården, Metall, Metall

Budhistorik (37 bud)
0
5 000
6157051
5 000
6164911
4 800
6157051
4 200
6164910

Slutpris SEK:
5 000
514 EUR, 586 USD
Utropspris SEK: