1730 - Trädgårdsskulpturer marmor

Föregående | Översikt | Nästa

790829

SKULPTURER, 1 par, föreställande kvinna respektive man hållande en snäckskål, carraramarmor, 1900-tal, höjd ca 114

Bruksspår, nagg, sprickor

Diverse, Trädgård, Gamla kassan, Gården, Konst, Konst

790829 - 1730 - Trädgårdsskulpturer marmor
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (34 bud)
6124906
10 500
6101233
10 000
6101233
8 600
6109962
8 400
6101233
8 200

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
10 500
1 079 EUR, 1 230 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.