1729 - Blombord rotting

790827

BLOMBORD, rotting, bambu, kopparplåt, ca 1900, höjd 142, 94 x 47 cm

Slitage, skador

Diverse, Gamla kassan, Gården

1729 - Blombord rotting

Budhistorik (7 bud)
0
1 600
6158454
850
6095641
6095641
500
6145281
450

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK: