1719 - Gjutjärnsurnor

Föregående | Översikt | Nästa

790781

URNOR, 1 par, gjutjärn, 1900-tal, höjd ca 34, Ø 53 cm

Bruksslitage

Diverse, Trädgård, Gamla kassan, Gården

790781 - 1719 - Gjutjärnsurnor
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1719 - Gjutjärnsurnor

Budhistorik (29 bud)
6137981
2 400
6101688
6096854
6101687
6096854
1 900

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:
1 800

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.