668 - Oidentifierad konstnär mansporträtt

790460

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), mansporträtt, blandteknik, otydligt signerad, 1800-tal, ca 38 x 31 cm

Konst, Teckningar, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik

2020-08-21 kl 19:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK: