541 - Minisekretär

790429

SEKRETÄR med uppsats, i miniformat, empire, fanerad i mahogny m fl träslag, 2 + 3 lådor, detaljer i ben och mässing, spegelglas,1800-tal, Danmark, nyckel medföljer, höjd ca 58, 35 x 19 cm

Bruksspår

Diverse, Gamla kassan, Wedgewood salongen

541 - Minisekretär

Budhistorik (26 bud)
0
8 000
6145386
3 200
6154111
6145386
2 800
6111019
2 600

Slutpris SEK:
8 000
815 EUR, 986 USD
Utropspris SEK: