143 - Kuddar gobelängteknik

Föregående | Översikt | Nästa

790424

KUDDAR, 3 st., gobelängteknik, 1800-tal

skador

Mattor/Textilier, Gamla kassan, Tältrummet

790424 - 143 - Kuddar gobelängteknik
Din e-postadress

Fråga
Skicka
143 - Kuddar gobelängteknik

Budhistorik (1 bud)

6088510
2020-07-24 13:34:18

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.