78 - Målning från gamla Helsingborg

Föregående | Översikt | Nästa

790411

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-/1900-tal), Stortorget i Helsingborg, olja på duk, ca 90 x 68 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

790411 - 78 - Målning från gamla Helsingborg
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (6 bud)
6120773
500
6082882
450
6120772
450
6082882
6120764

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.