528 - Miniatyrbyrå

Föregående | Översikt | Nästa

789882

MINIATYRBYRÅ, gustaviansk stil, 1800-tal, mahogny, två lådor, beslag och kantlister i mässing, höjd ca 39, 36x25 cm

skador

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Wedgewood salongen

789882 - 528 - Miniatyrbyrå
Din e-postadress

Fråga
Skicka
528 - Miniatyrbyrå

Budhistorik (7 bud)
6084431
6118939
6084431
950
6118246
900
6084431
850

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.