527 - Barnsstol gustaviansk stil

Föregående | Översikt | Nästa

789881

BARNSTOL, gustaviansk stil, 1900-tal, skuren och förgylld dekor, klädd i rosa tyg, höjd ca 46, sitthöjd 20 cm

bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Wedgewood salongen

789881 - 527 - Barnsstol gustaviansk stil
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (7 bud)
6119117
600
6108582
550
6107254
500
6098602
450
6098354

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.